Triduum

2014 - Wielka Sobota - Wigilia Paschalna

Blisko 3 godzinna Liturgia zgromadziła licznych parafian. Poświęcenie ognia, paschału, wody, 8 czytań, procesja ogłaszająca światu Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa to tylko niektóre elementy Wigilii Paschalnej.

2013 - Wielka Sobota - Wigilia Paschalna

Blisko 3 godzinna Liturgia zgromadziła licznych parafian. Poświęcenie ognia, paschału, wody, 8 czytań, prosecja ogłaszająca światu Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa to tylko niektóre elementy Wigilii Paschalnej. Prezentujemy zdjęcia z wydarzenia.

2013 - Wielki Piątek - Liturgia Męki Pańskiej

Wielki Piątek w Kościele Katolickim to jedyny dzień w roku, kiedy nie jest sprawowana Msza św. Odbywająca się Liturgia składa się z 4 części: Liturgii Słowa, Adoracji Krzyża, Komunii Świętej oraz Procesji do Grobu Pańskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

2013 - Wielki Piątek - Droga Krzyżowa ulicami parafii

W Wielki Piątek roku 2013, ulicami parafii przeszła tradycyjna Droga Krzyżowa. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych - aury iście Bożonarodzeniowej... mieszkańcy nie zawiedli i uczestniczyli w tym wydarzeniu, dając wspaniałe świadectwo wiary. Zapraszamy na do obejrzenia zdjęć.

2013 - Wielki Czwartek - Msza Wieczerzy Pańskiej

Wielki Czwartek obchodzony jest na pamiątkę ustanowienia sakramentów: Kapłaństwa i Eucharystii. Rozpoczyna on Święte Triduum Paschalne. Kapłanom wierni życzenia. Galeria zdjęć z Mszy Wieczerzy Pańskiej.

2011 - Wielki Piątek - Droga Krzyżowa ulicami parafii

2011 - Wielka Sobota - Wigilia Paschalna

2011 - Wielki Czwartek - Msza Wieczerzy Pańskiej

Subskrybuj RSS - Triduum