Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 31.05.2020 r.

Od dzisiaj nie ma limitów osób w kościołach. Pozostaje jednak obowiązek zakrywania nosa i ust podczas Mszy Świętej. Dyspensa ogólna od uczestnictwa wiernych w niedzielnych Mszach Świętych zostaje odwołana.

Ogłoszenia duszpasterskie na VII NIEDZIELĘ WIELKANOCY - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE. 24.05.2020 r.

Przypominamy, że ze względu na pandemię koronawirusa w kościołach może przebywać 1. osoba na 10 m2, nasza świątynia nie licząc chóru ma powierzchnię 1040 m2, zatem jednorazowo pomieści 104 osoby. Zakończyliśmy transmisję Mszy Świętych i nabożeństw, dlatego zachęcamy, aby już w tych Mszach Świętych w kościele uczestniczyć normalnie, oczywiście jeśli ktoś czuje się zagrożony, nadal obowiązuje dyspensa i transmisje w radio lub w telewizji.

Ogłoszenia duszpasterskie na VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ - 17.05.2020r.

Od jutra tj. od 18.05.2020 r. według nowych wytycznych związanych z pandemią koronawirusa, w kościołach może przebywać 1 osoba na 10 m2, nasz kościół nie licząc chóru ma 1040m2 powierzchni więc jednorazowo pomieści 104 osoby, wszyscy oprócz celebransów zobowiązani są do noszenia maseczek ochronnych. Ze względu na tą okoliczność, że kończymy  transmitowanie wszystkich nabożeństw, serdeczne podziękowania kierujemy w stronę osób dzięki którym oglądanie transmisji było możliwe. Bóg zapłać.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 10.05.2020 r.

W naszej świątyni może przebywać 70 osób. Osoby uczestniczące we Mszy Świętej zobowiązane są do używania maseczek ochronnych na twarz także podczas Mszy Świętej.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 03.05.2020 r.

W naszej świątyni może przebywać 70 osób. Osoby uczestniczące we Mszy Świętej zobowiązane są do używania maseczek ochronnych na twarz także podczas Mszy Świętej.

Dzisiaj I NIEDZIELA miesiąca - po Mszach Świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza Święta transmitowana przez internet o godz. 12:00. Zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo majowe o godz. 17:30. Tajemnicami różańcowymi wymieniamy się w miarę możliwości indywidualnie. Nie ma nauk przedmałżeńskich.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.04.2020 r.

Dzisiaj III NIEDZIELA WIELKANOCNA - Niedziela Biblijna i IV Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Msza Święta transmitowana przez internet o 12:00, nieszpory o 17:30. Nie ma nauk przedmałżeńskich.

W świątyniach może być 1 osoba na 15m2 . W naszej świątyni, która ma 1040m2 powierzchni może przebywać 70 osób. Osoby uczestniczące we Mszy Świętej zobowiązane są do używania maseczek ochronnych na twarz także podczas Mszy Świętej. Wyjątkiem jest celebrans sprawujący czynności liturgiczne.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKANOCNA ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 19.04.2020 r.

Przypominamy, że dziś tj. 19.04.2020 r. podczas Mszy Świętej w świątyni jeszcze nie może przebywać więcej jak 5 osób. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencje Mszy Świętej.

Od poniedziałku 20.04.2020 r. w świątyniach może być 1 osoba na 15m2 . W naszej świątyni, która ma 1040m2 powierzchni może przebywać 70 osób razem z księdzem i asystą. Osoby uczestniczące we Mszy Świętej zobowiązane są do używania miseczek ochronnych na twarz. Wyjątkiem jest celebrans sprawujący czynności liturgiczne.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 12.04.2020 r.

Przypominamy, że podczas Mszy Świętej w świątyni nie może przebywać więcej jak 5 osób. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencje Mszy Świętej.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA PALMOWA 5.04.2020 r.

PRAGNIEMY ZAZNACZYĆ, ŻE LITURGIA TRIDUUM PASCHALNEGO W NASZYM KOŚCIELE ODBYWA SIĘ BEZ UDZIAŁU WIERNYCH Z WYJĄTKIEM OSÓB, KTÓRE W WIELKI CZWARTEK I WIGILIE PASCHALNĄ ZAMÓWIŁY INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ (MAX 5 OSÓB) ORAZ SŁUŻBY OŁTARZA OD 18 ROKU ŻYCIA. LITURGIA TRIDUUM PASCHALNEGO BĘDZIE TRANSMITOWANA PRZEZ INTERNET (www.bolec.info.pl., bozecialo.wboleslawcu.pl, facebook).

Przypominamy o udzielonej dyspensie od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. Zapraszamy do udziału w modlitwie za pośrednictwem internetowej strony parafialnej, przez portal bolec.info oraz strony facebook parafii. Transmisja Mszy Świętej w niedzielę o godz. 12:00 i gorzkie żale o 17:30.

Przypominamy, że podczas Mszy Świętej w świątyni nie może przebywać więcej jak 5 osób. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencje Mszy Świętej.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 29.03.2020 r.

Dzisiaj Msze Święte jak w każdą niedziele. Msza w kościele w Łące o 9:30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17:30 bez udziału wiernych, wyłącznie transmisja internetowa. Nie ma nauk przedmałżeńskich. Przypominamy o udzielonej dyspensie od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. Księża w naszej parafii codziennie sprawują Eucharystię. Zapraszamy do udziału w modlitwie za pośrednictwem internetowej strony parafialnej oraz strony facebook parafii. Transmitujemy Mszę Świętą niedzielną o godz. 12:00 i gorzkie żale, czwartkową adorację Najświętszego Sakramentu, Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę oraz drogę krzyżową.

Przypominamy, że podczas Mszy Świętej w świątyni nie może przebywać więcej jak 5 osób. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencje Mszy Świętej.

Strony

Subskrybuj RSS - Ogłoszenia duszpasterskie