Plan kolędy 2017/2018

28.12. Czwartek (g.11.00) - Łąka od strony kościoła ks. Andrzej

  • Łąka od strony Wizowa i nad stawami ks. Jakub

29.12. Piątek (15.30) - ul. Kościuszki i Majątek ks. A

  • Kościuszki pod Łąką- socjale ks. J

30.12. Sobota (15.00) - ul. Kazimierza Wielkiego ks. A.

  • ul. Bema ks. J.

2.01. Wtorek (15.30) - Kościuszki 6, 12 i do końca ks. A.

  • Mostowa ks. J.

3.01. Środa (15.30) - Jezierskiego 7, 30, 32, 34 ks. A.

  • Jezierskiego 36, 38, 40, 20, 22, 24 ks. J.

4.01. Czwartek (15.30) - Małachowskiego 8, 9 ks. A.

  • Małachowskiego 2, 3 ks. J.

5.01. Piątek (15.30) - Konstytucji 17, Wierzbowa, Akacjowa, Orzeszkowej ks. A.

  • Małachowskiego 13, 15 ks. J.

6.01. Pochód Trzech Króli.

7.01. Niedziela (15.00) - Małachowskiego 10, 17 ks. A.

  • Małachowskiego 11 i Konstytucji 5 ks. J.

8.01. Poniedziałek (15.30) - Cieszkowskiego 1, 3, 5, 7 ks. A.

  • Konstytucji 7, 11 ks. J.

9.01. Wtorek (15.30) - Cieszkowskiego 9, 11, 13 ks. A.

  • Konstytucji 23, Dębowa ks. J.

10.01. Środa (15.30) - Wróblewskiego ks. A.

  • Staszica 3-24, 25, 25 a, ks. J.

11.01. Czwartek (15.30) - Dolne Młyny 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ks. A.

  •  Staszica 25 bc, 26, 28, 29 abc, 31 ab, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39 a, 40 ks. J.

12.01. Piątek (15.30) - Dolne Młyny 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57 ks. A.

  • Staszica 41, 43 ks. J.

13.01. Sobota (15.00) - Dolne Młyny 59, 61, 63, 65, 66, 68, 70, 72 ks. A.

  • Staszica 45, 47 ab ks. J

14.01. Niedziela (15.00) - Lipowa ks. A.

  • Staszica 47 cde ks. J.

15.01. Poniedziałek (15.30) - Traugutta, Skwer Kard. Wyszyńskiego ks. A.

  • Staszica 49, 51, 53, 55 ks. J.

16.01. Wtorek (15.30) - Miodowa ks. A.

  • Staszica 57, 59, 61, 63 a ks. J

17.01. Środa (15.30) - Góralska ks. A.

  • Staszica 63 bcde ks. J.

18.01. Czwartek (15.30) - Brzozowa 1-20 ks. A.

  • Staszica 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56 a, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 ks. J

19.01. Piątek (15.30) - Brzozowa 21-44 ks. A.

  •  Staszica 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124 a ks. J.

20.01. Sobota (15.00) - Kraszewskiego 1-19 ks. A.

  • Staszica 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126 i do końca ks. J.

21.01. Niedziela (15.00) - Kraszewskiego 20-37 ks. A.

  • Wałowa 1-15 ks. J.

22.01. Poniedziałek (15.30) - Kraszewskiego 38 i do końca ks. A.

  • Wałowa 16 i do końca ks. J.

23.01. Wtorek (15.30) - Topolowa ks. A.

  • Łąkowa 1-22 ks. J.

24.01. Środa (15.30) - Słowiańska i Klonowa ks. A.

  • Łąkowa 24 i do końca ks. J.

25.01. Czwartek (15.30) - Stolarska 1-17 ks. A.

  • Graniczna 1-16 ks. J.

26.01. Piątek (15.30) - Stolarska 18 i do końca ks. A.

  • Graniczna 17 i do końca ks. J.

27.01. Sobota (15.00) - Nadrzeczna domki i blok ks. A.

  •   na specjalne zaproszenie ks. J.

Kategorie wpisów: