Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 04.08.2019 r.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Kościół zachęca nas by w miesiącu sierpniu podjąć dobrowolną abstynencję, a szczególnie zwrócić uwagę na młodzież i dzieci którzy coraz częściej sięga po alkohol i inne używki. W naszych modlitwach nie zapominajmy o uzależnionych i ich rodzinach. Po Mszach Świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych o 17:30. 
 2. We wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte o 7:00 i 18:00. 
 3. W środę odbędzie się pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 5:00, zbiórka przy plebani. Ze względu na wyjazd nie będzie w tym dniu Mszy Świętych w naszej parafii. 
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17:00 i modlitwy o intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa. 
 5. W czwartek Kościół wspomina św. Dominika. 
 6. W piątkowe święto oddawać będziemy cześć św. Teresie Benedykcie od krzyża, patronce Europy. 
 7. W sobotę przypada święto św. Wawrzyńca, diakona. Na szczycie Śnieżki tradycyjnie po raz kolejny odbędzie się Msza Święta odpustowa przy kaplicy św. Wawrzyńca. Wszystkich lubiących chodzić po górach zachęcamy do wzięcia udziału w odpuście na szczycie Karkonoszy. 
 8. Kancelaria parafialna czynna codziennie po wieczornej Mszy Świętej ok. 19:00. 
 9. Pielgrzymom udającym się do Lichenia przypominamy o uregulowaniu wpłat. 
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i innych chrześcijańskich publikacji. Do nabycia jest tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 11. Spowiedź codziennie przed wieczorną Mszą Świętą od 17:30. 
 12. Wszystkim wypoczywającym na wakacyjnych urlopach oraz gościom przebywającym w naszym mieście i parafii życzymy nabrania nowych sił i większego zapału do pracy.

           Szczęść Boże!

           Życzymy udanej Niedzieli i miłego tygodnia.
           Bolesławiec, 04 sierpnia 2019 roku.
           Ks. Andrzej, Ks. Łukasz

Kategorie wpisów: