Ogłoszenia duszpasterskie na XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 28.07.2019 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy ostatnią niedzielę lipca. Kościół zachęca nas by w miesiącu sierpniu podjąć dobrowolną abstynencję, a szczególnie zwrócić uwagę na młodzież, która coraz częściej sięga po alkohol. Niedzielne Nieszpory o 17:30.
 2. W poniedziałek wspomnienie św.Marty.
 3. We wtorek przypada święto św. Brygidy, patronki Europy.
 4. W środę nowenna do MBNP i wspomnienie św. Ignacego z Loyoli.
 5.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17:00 i modlitwy o intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 6. W I czwartek miesiąca przypada wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Wieczorna Eucharystia wotywna o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie.
 7. W I piątek miesiąca spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 do 18:00.
 8. Za tydzień I Niedziela miesiąca. Po Mszach Świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych o 17:30.
 9. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek i środę w godzinach od 16:00 do 17:30. Sprawy pilne po Mszach Świętych.
 10. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „św. Krzysztof - 1 gr za 1 km szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy”. Podczas tegorocznej akcji nasi parafianie przekazali na cele misyjne 1213 zł i 2 gr. Wszystkim kierowcom i uczestnikom ruchu życzymy bezpiecznych podróży - tyle powrotów ile wyjazdów. 
 11. Pielgrzymom udającym się do Częstochowy przypominamy o uregulowaniu wpłat.
 12. Spowiedź codziennie przed wieczorną Mszą Świętą od 17:30.
 13. Wszystkim udającym się na urlopy, wakacyjny wypoczynek oraz gościom przebywającym w naszym mieście życzymy dużo słońca, nabrania nowych sił i szczęśliwego powrotu.

           Szczęść Boże!

           Życzymy udanej Niedzieli i miłego tygodnia.
           Bolesławiec, 28 lipca 2019 roku.
           Ks. Andrzej, Ks. Łukasz

Kategorie wpisów: