Ogłoszenia duszpasterskie na XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 21.07.2019 r.

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna obchody 20. Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa wraz z misyjną „Akcją św. Krzysztof” – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie po wieczornych Mszach Świętych za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić Litanią za wszystkich użytkowników dróg o bezpieczne podróże. Niedzielne Nieszpory o 17:30. 
 2. W poniedziałek święto św.Marii Magdaleny. 
 3. We wtorek przypada święto św. Brygidy, patronki Europy. 
 4. W środę nowenna do MBNP i wspomnienie św. Kingi. 
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17:00. Chcemy by przy naszej wspólnocie parafialnej zawiązała się grupa modlących się w każdy czwartek o intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa. 
 6. W czwartek święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa. 
 7. Poświęcenie pojazdów odbędzie się w czwartek 25 lipca po wieczornej Eucharystii. Prosimy by pojazdami wjechać na plac przy kościele. Podczas święcenia pojazdów będą zbierane ofiary na środki transportu dla misjonarzy. 
 8. W piątek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP. 
 9. Kancelaria parafialna do końca lipca czynna w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 16:00 do 17:30. Sprawy pilne po Mszach Świętych. 
 10. Ministranci naszej parafii składają serdeczne podziękowania za wsparcie w zakupie nowych strojów liturgicznych. Na ten cel dzięki Państwa ofiarności zebrali 1529 zł i 28 gr. Nowe stroje będą już we wrześniu. 
 11. Pielgrzymka do Lichenia zaplanowana jest na 21.09. Koszt 55 zł. Zapisy u księży. 
 12. Spowiedź codziennie przed wieczorną Mszą Świętą od 17:30. 
 13. Wszystkim udającym się na urlopy, wakacyjny wypoczynek oraz gościom przebywającym w naszym mieście życzymy dużo słońca, nabrania nowych sił i szczęśliwego powrotu.

           Szczęść Boże!

           Życzymy udanej Niedzieli i miłego tygodnia.
           Bolesławiec, 21 lipca 2019 roku.
           Ks. Andrzej, Ks. Łukasz

Kategorie wpisów: