Duchowni

Ks. Andrzej Gidziński

 proboszcz od 1994 roku, 
 kanonik honorowy Kapituły katedralnej legnickiej,
 ur. 05.06.1957 w Nowej Soli,
 
wyświęcony 22 maja 1982 roku we wrocławskiej katedrze, przez ks. Arcybiskupa Henryka Gulbinowicza
 
 
 
Ks. Jakub Norman, wikary od 2013 roku, ur. 27.07.1986, wyświęcony 26.05.2012 w legnickiej katedrze.
 

Duszpasterze którzy służyli w naszej parafii:

  • Ks. dr kanonik RM Wiesław Złotek, w parafii od sierpnia 2009 do lipca 2013, ur. 23.07.1974 r. we Lwówku Śląskim, wyświęcony 26.05.2001 w legnickiej katedrze.
  • Ks. dr kanonik RM Erwin Jaworski, w parafii od czerwca 2004 do czerwca 2009, ur. 03.10.1972 w Złotoryi, wyświęcony 27.05.2000 w legnickiej katedrze.
  • Ks. Remigiusz Tobera, w parafii od czerwca 2003 do czerwca 2004, duszpasterz sportowców i KS "Zagłębie Lubin", ur. 13.10.1970, wyświęcony 25.05.1996 w legnickiej katedrze.
  • Ks. Jan Baszak, w parafii od listopada 2000 do czerwca 2003, ur. 07.04.1973 we Wrocławiu, wyświęcony 18.05.1991 w katedrze wrocławskiej.
  • Ks. Ryszard Trzósło, kanonik honorowy Kapituły krzeszowskiej, kanonik RM, w parafii od czerwca 1997 do listopada 2000, kanonik honorowy Kapituły krzeszowskiej, kanonik RM, ur. 11.07.1963 w Strzegomiu, wyświęcony w 1990 roku.
  • Ks. Dariusz Nowak, w parafii od czerwca 1996 do czerwca 1997, ur. 18.08.1968 w Złotoryi, wyświęcony 27.05.1995 w legnickiej katedrze,